Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Toxikus sokk szindrómát...

Toxikus sokk szindrómát elkapó lányok, mennyi időt lehet úgymond kihagyni, amíg lát a doki?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy az lenne nekem..

Viszont nem vagyok valami jól. Reggel megjött, pontosan nem tudom hogy akkor hogy éreztem magam, feltettem egy tampont, aztán jó 10-15 percre rá nagyon elkezdtem szédülni, fájt mindenem, lábam, kezem, hátam, derekam, gyenge voltam egész nap, plusz torokfájásra ébredtem, ami időközben inkább mandulagyulladás lett. egyszer-kétszer eléggé elkapott az ájulásérzés, de miután lefeküdtem, sokkal jobb lett.(nem aludtam se légkondival, se ventilátorral)

Gondoltam arra is, hogy benyaltam valamit.. De ez elég valószínűtlen. Fordult veletek ilyen elő? Lázat délután mértem, akkor 36,1 volt. Majd most megmérem megint, mert kezdek meleg lenni. Orvos hétfőig nincs. Simán lehet csak a menstruáció tünete is, de nem vagyok biztos benne pont a torkom miatt.



#tss;toxikus;sokk;szindróma;menstruáció;fájdalom;nő
2017. júl. 21. 23:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!