Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok a fehérfolyásom,...

Nagyon sok a fehérfolyásom, kényelmetlen, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Nincs semmi fertőzésem, nem viszket, nem szúr, nincs színe, szaga a folyásnak, szűrésre is rendszeresen járok, egészséges vagyok. De olyan sok a fehérfolyásom, hogy már nagyon kellemetlen, hogy folyton nedves vagyok odalent, tisztasági betétet minden áldott nap használnom kell. Tudok ellene tenni valamit? Van itt más is, aki ezzel "küzd", nektek mi vált be?
2017. júl. 23. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Kifejezetten ezzel a problémával voltál mar orvosnál? Tenyésztésre kuldtek?
2017. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Amikor voltál orvosnál, csináltak tenyésztéses vizsgálatot? Mert abból tudják tutira megmondani, hogy tényleg semmilyen fertőzésed nincs, illetve a hüvelyflórád rendben van-e. Ugyanis ha utóbbi nincs rendbe, vagyis nincs elég jótékony hüvelybaktérium a hüvelyedben, az is okozhat bővebb folyást.

Szóval amíg ez a vizsgálat nem történt meg, addig nem lehet kizárni, hogy tényleg nem fertőzés, avagy a hüvelyflóra felborulása okozza-e nálad a nagyobb mennyiségű folyást.

De ha ezek rendben vannak, akkor pedig neked valószínűleg ez a normál hüvelyfolyásod, ami ellen meg nem nagyon tudsz semmit csinálni.

2017. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja es mennyi idos vagy?
2017. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos, nem tudsz ellene tenni,genetika függő.Nekem is sok van és utálom..
2017. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek a négyessel,kényelmetlen,sok nyűg van vele,de a pasik legalább szeretik.😄
2017. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg felborult a hüvelyflórád egyensúlya. Én is küszködtem ezzel évekig, nekem is bemagyarázták, hogy normális. Aztán egy fertőzés után használtam helyreállító kúpot, és azóta minimális a folyásom. Sajnos általában a nőgyógyászok nem foglalkoznak eléggé a flóra helyreállításával :/
2017. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!