Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Mi lehet ez? Bővebben...

S. O. S. Mi lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Épp ma mentem mosdóba amikor tampont akartam cserélni,keresni kezdtem a madzagot kívűl,de nem találtam.

Felnyúltam a hüvelybe ott is keresni kezdtem,de nem találtam aztán rájöttem hogy már eltávolítottam (szerintem.) Csakhogy miközben keresgéltem olyan mintha valami duzzanat lenne a p*cimba. Ez most mi lehet? Szűz vagyok még,nőgyógyászhoz pedig félek még menni. Mit tegyek?!

Kérlek segítsetek!!



2017. júl. 23. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet mégis ott a tampon csak leszakadt a madzag
2017. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy abba maradt a vérzésem is. Ez a 3.nap
2017. júl. 23. 17:47
 3/6 A kérdező kommentje:
De akkor hová tűnt a madzag?
2017. júl. 23. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán előfordul, hogy kiszakad belőle, de ha még mindig benned van a tampon, akkor próbáld meg eltávolítani. Olvasd el a tájékoztatóban, hogy kell. Guggolj és nyomj.
2017. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel menj el a nőgyógyászatra, mert nem jól hangzik. Nehogy bent maradjon a tampon, vagy valami gyulladás legyen.
2017. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A biztonság kedvéért én is elmennék nődokihoz, még ha kicsit ciki is megkerestetni vele egy "lehet hogy ott sincs" tampont.

Mert ha tényleg ott ragadt, akkor az el fog fertőződni és eléggé hazavágja a hüvelyed...

2017. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!