Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstuaciós ciklusom 28...

Menstuaciós ciklusom 28 napos. A menstruacióm 5 napos volt.6. napon együtt voltunk a pasimmal es belém élvezett. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 21:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Hogyne lehetnél?Megsúgom,még a menstruáció ideje alatt is lehetnél,max kicsi rá az esély😂
2017. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg jövő vasárnap lesz peteeresem.
2017. júl. 23. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez a szerencsén múlik. Ha belédélvez, mindig van valamennyi esély a terhességre. Ahogy ìrták elől, menstruáció alatt is.

Bármikor érhet meg petesejt, a hímivarsejtek meg pár napig el tudnak éldegélni odabent. Az hogy 28 napos a ciklusod, nem jelenti azt hogy óramű pontosan a felénél van peteérésed.

Igen, nagyon kicsi az esélye, hogy így teherbe ess, szóval a helyedben nem görcsölnék rajta, de ha véletlen besikeredett, ne lepődj meg.

2017. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Irattam esemeny utani gyogyszert. Biztos,ami biztos alapon
2017. júl. 24. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem veszed be?

Persze, hogy lehetsz terhes.


KEttő: miért szexeltek, ha ennyire nem tudtok dolgokat?!

2017. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mar bevettem,miutan kivaltottam
2017. júl. 24. 12:53
 7/7 anonim válasza:
100%
Én mensi utolsó napján (már nem volt vérzés csak barnás) megengedtem hogy bennem hagyja most boldogan várjuk a kisfiúnkat !:) ha nem szeretnél babát védekezzetek, ahol szex van ott baba is lehet
2017. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!