Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ezt egy nőgyógyász mondta.


"Az egyetemi évek alatt biztos voltam benne, hogy az összes lehetőség közül egy biztos, hogy nem szeretnék lenni: nőgyógyász. Egészséges férfi lévén, nem akartam lerombolni a vaginákról felállított csodás összképemet. Most viszont, hogy már évek teltek el nőgyógyászként, kijelenthetem: sosem voltam még ennél profibb a betegekkel, mint most. A vaginákat most már annyira szakmai szemmel nézem, hogy alig veszem észre, hogy azok vannak előttem. De ha egy nő csinos, akkor bizony meg kell küzdenem az agyam egy részével. Hazudnék, ha ezt nem ismerném el.


2017. júl. 24. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért az orvos is csak férfi ...na hát szóval érted. Gondolom egy csinos fiatal hölgy és egy dédimama között van különbség.Merem remélni azért gyorsan lelohad a vágy.
2017. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, ezért kell nőt választani! A nőgyógyásznak sem az orvos csinálta a gyerekét! A ffi, ffi hormonokkal rendelkezik, a szexualitás nem úgy működik, mint a nőknél! Lehet ezt szépíteni, de felesleges!
2017. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nekem szimpatikus, hogy őszinte. Semmi gond nincs azzal, ha megállapítja magában a nő bájait, ha nem tesz semmit ettől vezérelve.
2017. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem korrekt, hogy egy férfi nőgyógyász, (akikről azt hallani, hogy nem úúgy néznek a nőre) és akkor jön egy ilyen orvos, és elmondja, hogy komolyan uralkodnia kell magán, mint férfin, egy ilyen szituációban..

Én is a női nőgyógyászokra voksolok.

2017. júl. 24. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!