Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz kellene...

Milyen orvoshoz kellene fordulnom az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttem haza táborozásból, és amikor este végignéztem, hogy van-e bennem kullancs, észrevettem, hogy van egy piros duzzanat a mellemen. Több helyen megcsíptek szúnyogok, de csak ez az egy fáj. Édesanyámnak megmutattam, megegyeztünk abban, hogy bekenem Fenistillel, és ha holnapig nem múlik el, elmegyek orvoshoz. Ilyen esetben bőrgyógyászhoz vagy nőgyógyászhoz érdemes menni?

2017. júl. 24. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Háziorvos, vagy bőrgyógyász
2017. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A nőgyógyász ezzel biztos nem tud mit kezdeni.


Hogy fáj? Érintésre, vagy folyamatosan? Hol helyezkedik el? Mekkora?

Ha csípés, akkor szerintem még várhatsz pár napot, hogy lásd, múlik-e... Nem hinném, hogy komoly.

2017. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első körben háziorvos.
2017. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, igazából mostanra már bármit csinálok, fáj, nem csak akkor, ha hozzáérek. Azért gyanús, hogy csípés-e, mert sehol se látni nyomát a szúrásnak/csípésnek, csak a piros duzzanat van. Tapintásra meleg, fel van duzzadva, olyan, mintha be lenne gyulladva. Csak az egyik mellemen van, alul.
2017. júl. 25. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Házi orvos...
2017. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz mennék első körben, pláne ha esetleg nő.
2017. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!