Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombas fertozes?

Gombas fertozes?

Figyelt kérdés
Tegnap nem teljesen voltam rendben lent,nem adtam neki kulonosebb figyelmet azt hittem csak valami kidorzsolte canestent kentem a huvelyemre majd este egyutt voltunk a baratommal,akkor szinten nem ereztem fajdalmat,masnap delutan mar jobban ereztem az egeo erzest ezert kupot is hasznaltam.majdnem egy hetig hasznaltam antibiotikupoz felfazas miatta plusg uj fogamzasgatlot szedek mar par hete.A baratom elkaphatta a gombat?

2017. júl. 24. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elkaphatta a barátod is. Még akkor is lehet fertőzése, ha neki nincs tünete. Tehát neki szintén ilyenkor kezelésre van szüksége, különben visszafertőz téged újból.

Ilyenkor egyáltalán a kezelés alatt nem ajánlott a nemi élet és páros kezelés kell. A kezelés után pedig csinálj hüvelyflóra helyreállítást. Erre való készítményt kapsz a patikában vény nélkül és ha legközelebb antibiotikumot szedsz, akkor már azzal egy időben használj hüvelyflóra helyreállító készítményt és akkor nem lesz tőle gombás fertőzésed.

Illetve remélhetőleg az antibiotikum kúra alatt és utána is még legalább 1 hétig használtatok gumit is, különben még terhes is lehetsz.

2017. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
Nem lehet megállapítani neten,hogy van e gomád,menj Orvoshoz
2017. júl. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!