Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condylomám lett, amitől...

Condylomám lett, amitől depressziós lettem. Mással is ez volt? Hogy birkóztatok meg vele?

Figyelt kérdés

Naponta többször kell kenegetnem, de hányingert kapok és rosszul leszek akárhányszor ránézek, hozzáérek. Egész nap csak ez jár a fejemben, undorodom magamtól. Emiatt enni se tudok, mert mindig eszembe jut és elmegy az étvágyam.

Félek hogy nehezen gyógyulok ki belőle és hogy súlyosbodhat.


Adnátok valami tanácsot hogy nyugodhatnék meg?


2017. júl. 24. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 30 évvel ezelőtt mondták, hogy az van (a tüneteim apró hólyagok voltak a hüvely bemeneténél). Nőgyógyász és végül elmentem bőrgyógyász is ezt állapította meg, a baj az volt, hogy hiába ecsetelték (podophylin) nem használt. 3 hónapig szórakoztak velem, vízbe se mehettem (nyár kellős közepén), 2 naponta jártam ecsetelésre, végül kértem a bőrgyógyászt, hogy adja ide hagy kenjem otthon, mert nekem erre nincs ennyi időm. Mivel nem múlt, így visszamentem a nőgyógyászomhoz, aki hál istennek szabin volt és egy másikkal nézettem meg magam a kórházban, aki közölte, hogy ez nem is fog elmúlni, mert gombás fertőzésem van és nem condylomám.

Na ennyit a dokikról.

Ha kell nézesd meg magad más orvossal is inkább. Esetleg vegyél sós ülőfürdőt pár napig :-)

2017. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha volt hüvelyváladék tenyésztés és az nem mutatott ki gombát, szerinted akkor is lehet hogy gombám van?
2017. júl. 24. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, én csak elmeséltem az én történetemet, ami 3 hónap kínszenvedés volt, több felületes orvos miatt. Ugyanis én még soha nem találkoztam olyan orvossal, aki gombás fertőzés gyanujával, vagy akár tudta egyértelműen, hogy az, hogy csinált volna tenyésztést, hogy a lehető legcélzottabb gyógyszert (kúpot) tudja adni. Ha az ecsetelő, amivel csinálják (mondom nekem 25 %-os phodophylin oldattal ecsetelték, ami nagyon éget, szárít, de nem használt) nem használ, akkor próbáld ki a sós vizet, és esetleg a svédcseppel borogatást (vattára tegyél és óvatosan törölgesd vele reggel este. Belülről pedig egyél ezüst kolloidot és rengeteg c vitamin. Ha tényleg condyloma, az vírusfertőzés, ha jól tudom herpeszféle, lehet, hogy a zovirax is segítene.
2017. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!