Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Fogamzásgátló tabletta szedése, menzesz eltolása. Összezavarhatja a hormonokat? Barnázás minden hónapban, több napig.

Figyelt kérdés

7 évig szedtem mindenféle panasz nélkül tablettát, majd 1,5 év szünet, majd újra elkezdtem ugyanazt szedni. Semmi gond nem volt ez idő alatt addig, míg el nem toltam a menzeszemet a tablettaszedés alatt a leírt módon. Erre rá 2 hónapra tapasztaltam először, hogy a menzesz előtt 2-3 napig tartó barnázásom van. Majd a következő hónapban is, de akkor már 4-5 napos volt, majd a következő hónapban is szintén 4-5 nap. Ezt követően abbahagytam a gyógyszert, voltam orvosnál, elmondtam neki ezeket és azt mondta, hogy 2-3 hónap gyógyszermentes időszakot követően szedhetem újra a gyógyszert, biztos csak összezavartam a hormonokat. Már 3,5 hónapja hogy abbahagytam a gyógyszert, de nem oldódott meg a probléma. Továbbra is a menstruáció előtt barnázok, 4-5-6 napot. (csak wc papíron van nyoma, illetve 1-1 csepp a fehérneműn) Ez normális?

A tablettával 1 teljes héttel toltam el a menstruációmat anno. Az orvos ultrahangos vizsgálatot is csinált, nem látott semmilyen elváltozást, P1 eredményem lett. 30N



2017. júl. 26. 15:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!