Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok titeket mivel lehet...

Lányok titeket mivel lehet lenyugtatni amikor menstruáltok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csokival, jó filmekkel, sorozat nézéssel 😌 azoktól jobban leszek :)
2017. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha meghúzod a bugyink alól kilógó cérnát...
2017. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

De ilyenkor könnyen fel is lehet minket izgatni 10 ujjal és nyelvvel.


10 ujjal szamárfület mutatsz, kiöltöd a nyelved, és közben mondod hogy "beeee".

2017. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Semmivel.

De ha nem akarod jobban felhúzni az épp menstruáló lányt akkor húzd meg magad, ne beszélj sokat, próbálj minél kevesebbet és nagyon halkan lélegezni, valamint legyen nálad a csaj kedvenc édességéből és fájdalomcsillapítóból.

2017. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan általános dolgot nem tudok mondani, ami minden esetben működik minden lánynál, de elmondom nálam mi működik.

Ilyenkor mindig egy kicsit több figyelemre vágyom. Ide tartozik, hogy a párom gyógyszert hoz nekem és teát csinál, melegvizes palackot a hasamra, mert egyrészt ezzel is nagyon megkönnyíti a dolgomat, illetve ha azt érzem, hogy törődik velem és segíteni próbál, mindig lenyugszom kicsit.

Jól tud esni egy összebújós filmnézés, vagy ha nagyon rossz hangulatban vagyok, akkor egy aranyos mese is neglepően fel tud dobni.

Ugyan nem szeretem, ha kiszolgálnak, de amikor megvan, akkor mindig ingerültebb leszek, ha tudom, hogy még mosni/ teregetni/ vasalni kéne - az is nagy segítség, ha ilyenkor legalább 1-2 dolgot megcsinál a párom helyettem.

Továbbá nagyon jól eltereli a gondolataimat, ha a kedvenc sorozatunkról, a következő nyaralásról, a következő heti terveinkről, vagy (mondjuk más lányoknál ez annyira nem játszik) autókról és motorokról kezdünk hosszadalmas beszélgetésbe :)

2017. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Sok szeretgetés a páromtól :)

(Nem tudom miért mondják sokan, hogy hozzá se lehet szólni olyankor a barátnőjükhöz, én inkább bújós vagyok az első 2-3 nap minimum, nem mérgelődök meg nem irritál ha hozzám szól.)

2017. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Csoki, sör, pezsgő, habos süti, bújás, csókok. :)
2017. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kedvenc könyvemmel. ♡♡ 13 vagyok, úgyhogy ha AKKOR valaki megvenné nekem az összes Leiner Laura könyvet, akkor isteníteném őt. :)
2017. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok
2017. júl. 31. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!