Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

6 éve menstruálok és sose alakult ki egy normális rendszer. Néha megjött időben, néha előbb, néha később.

Most már lassan 2 hónapot késik. Anyukám megkérdezte az orvosnál ,hogy ez normális-e és ő azt mondta, hogy még én lehet nem értem el azt az időszakot, amikor beáll a dolog. De engem már elégge aggaszt a dolog.

Őszintén orvoshoz azért félnék elmenni, mert még szűz vagyok és nem kívánom, hogy pont ő matasson ott értitek..

Hát a válaszokat előre is köszönöm!



2017. júl. 27. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
6 év alatt bőven be kellett volna állnia szerintem. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz, mert ez szervi problémát (akár rákot, endometriózist) vagy hormonzavart is jelezhet. Ha elmondod neki, hogy szűz vagy, akkor nem fog "ott matatni", vagy kacsával vizsgálni. Egy ultrahang amúgy is sokkal célszerűbb ilyen esetben.
2017. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne ijesztgesd már szegényt. Nem lehet komoly bajod hidd el! A hormonok sok mindenre képesek. Volt olyan ismerősöm akinek 3 hónapig nem volt meg és makk egészséges.
2017. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más, ha egyszeri eset a felborult ciklus, és más ha sosem volt rendszeres 6 év alatt.
2017. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahang nem ártana.
2017. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem volt rendszeres azt úgy értem, hogy nem napra pontosan jött meg esetleg, mint néhány embernek.

Tavaly nyár közepén ugyanez volt velem, izgultam ,hogy a munka alatt jön meg és a stressz miatt szerintem eltolódott őszre.

Lehetséges, hogy a stressz ekkora hatással van??

2017. júl. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!