Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős hirtelen fellépő alhasi...

Erős hirtelen fellépő alhasi fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hétfőn délután egymás után kétszer, kb negyed óra különbséggel hirtelen fellépő erős alhasi fájdalmaim voltak. A második olyan erős volt, hogy levert a víz, hányingerem volt, majdnem elájultam. Kb 10-15 percig tartott, majd elmúlt. Annyi maradt, hogy kedd estig nyomásra nagyon érzékeny volt az alhasam, de nem volt megkemenyedve. Nem volt pisilesi inger vagy fajdalom. Mára teljesen elmúlt. Van apró vesekovem, vesegorcsom is tobb volt mar,az nem így fajt es nem mult el ilyen hirtelen. Ciklusom végefelé járok, bar eleg rendszertelen, nem védekezünk. Én laikusan utanaolvasva petefészek gyulladásra gondoltam, de feltételezem,az nem mulik el ilyen hamar magától. Volt már ilyen valakinek?

2017. júl. 27. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen elmúlt akkor ne foglalkozz vele, nagyon sok minden okozhat ilyesmit. De ha újra előjön én mindenképp elmennék vele az ügyeletre, hogy a végére járjanak a dolognak. Egy ismerősömnek voltak hasonló tünetei és ugyanígy viszonylag gyorsan jobban is lett. Aztán ez többször megismétlődött mire elment orvoshoz, ott derült ki, hogy féregnyúlvány-gyulladás okozta neki.
2017. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak nőgyógyászati, hanem bélproblémák is okozhatnak ilyet, akár rákos betegségek is. Nem ijesztgetni akarlak fölöslegesen, csak szerintem jobb elmenni egy szűrésre és kérni ultrahangot, mint hónapokig várni ha esetleg tényleg baj van.
2017. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahanggal ki lehet deríteni, hogy mi a gond.
2017. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziköszi utánajárok :)
2017. júl. 28. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!