Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert nagyobb az egyik mellem...

Miert nagyobb az egyik mellem mint a masik?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es tudom még nem kene ezzel foglalkoznom de nagyon nem tetszik hogy a jobb mellem feltunoen nagyobb. Ugye ez valtozni fog mert még novesben vagyok?

2017. júl. 28. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte egész biztos ,hogy változni fog,de minden nőnek nagyobb az egyik melle,senkinek sem szimmetrikus.
2017. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fog változni. De nyugi senkinek nem egyforma a két melle kivéve ha szilikonos :)
2017. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ember testének két félteke nem teljesen egyforma, nem szimmetrikus semmi. Ebbe bele kell törődni, de mivel még csak 14 éves vagy, ezért még fog az változni. Viszont ha az egyik kicsit nagyobb marad, mint a másik, ne izgulj, senki nem veszi észre/senkit nem érdekel, mert nem ezért szeretnek az emberek (jobb esetben). :)
2017. júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senkinek sem egyforma teljesen, nyugi. :)
2017. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!