Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volina fogamzásgátló használat...

Volina fogamzásgátló használatával kimaradó menstruáció lehetséges?

Figyelt kérdés
Két hónapja szedek Volinát, az első hónapban végig pecsételő vérzések volt, majd az első tablettamentes napon rendesen meg is jött. Most a második levél végére értem, de már a harmadik tablettamnetes nap van és még nem jött meg. Kezdek kicsit aggódni. Nem lehetek terhes, ha mindig ugyanabban az időben, rendesen szedtem a tablettát, nem? Mással is előfordult már ilyen?

2017. júl. 28. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is Volinát szedek (nekem ez az első fogamzásgátlóm) már 4 hónapja, és jelentős mennyiségben csökkent a menstruációs vérzésem, két napig szokott tartani minden fájdalom nélkül, pedig régen 4-5 nap volt. Miután beszedem a 29 tablettát 3-4 napig nincs semmi, és utána jön meg rendesen. Szóval én a helyedben nem tartanék terhességtől.
2017. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még csak a harmadik napon vagy, és a hét napos szünet valamelyikén kell jelentkeznie a megvonásos vérzésnek. Szóval nyugi.
2017. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerencsére minden rendben van :)
2017. júl. 31. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!