Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet természetes úton...

Kisviragufüzike kérdése:

Hogyan lehet természetes úton (plasztikai sebészeti beavatkozás nélkül) helyreállítani a mell természetes alakját?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl. ha valakit mellrákkal megműtenek, és ennek következtében a melle kissé fura alakú meg kisebb lesz, és nincs pénze félmilliós plasztikai műtétekre, szírleszívás, stb, hanem van-e erre valami természetes módszer?
2017. júl. 28. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, mellrák után a tb támogatja a rekonstrukciós műtétet. Ez is plasztikai műtét, de nem kell érte fizetni.

Mi miatt kérdezed? Te vagy érintett?

2017. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátnőm érintett, és valóban, a másik mellét már 3 éve műtötték, abba tettek szilikon implantátunot a műtét után tb-ből, de az nem valami jó, nem is szereti, mert kemény és amúgy se jó ha az emberbe műanyagot tesznek. Annál jobbat meg állami pénzből nem csinálnak, lehet természetes zsírszövettel is pótolni, az nyilván jobb, de azt már csak magánklinikákon csinálják csillagásazti összegekért.
2017. júl. 31. 11:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg nyilván ha van valami természetes módszer, az jóval lassabb meg nem olyan feltűnő az eredmény, de valamit már olvastam arról, hogy van természetes útja is ennek, megfelelő táplálkozás, mozgás, mellmasszázs, stb, csak azért kérdezem itt, hogy esetleg nincs-e valakinek konkrét tapasztalata ezzel.
2017. júl. 31. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes országos szinten szétnézni, mert nem biztos, hogy mindenütt ugyanúgy csinálják a rekonstrukciót. A sebésztől is nagyban függ. És az elmúlt 3 év alatt is történhettek változások. Szerintem egy mellrákos nőket segítő egyesületnél, civil szervezetnél érdeklődj, azok feladatuknak tekintik az informálást ilyen téren is!
2017. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!