Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori vizelési inger, túrós...

Gyakori vizelési inger, túrós váladék?

Figyelt kérdés

2 napja tart, sűrű vizelési ingerek törnek rám, nem csíp, nem szúr, csak 2 óránként rohangálok a mosdóba. Néha a csiklómból valamilyen fehér túrós váladék "jön ki", hüvelyemnél semmi nincs, minimálisan viszket, a csiklóm pedig mintha egy kicsit be lenne gyulladva, nagyobb és piros. Fáj az alhasam is már 2 napja, de azt hittem azért mert holnap fog megjönni, bár már nem vagyok biztos benne hogy ez volt az oka.

El fogok menni az orvoshoz jövőhéten, mert a kamillatea meg ülőfürdő nem segített. Lehet ez nem is felfázás hanem valamilyen fertőzés?



2017. júl. 28. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem felfázás ez bizony candida lesz.

Gombás fertőzésnek mondják de igazából ilyenkor a hüvelyflórád borul fel kialakulhat helytelen táplálkozástól pl sok cukrosat eszel vagy a fogamzásgátlótól is hajlamosít rá,vagy ha sokat irrigálsz azis felborítja igazából bármi. Olvass utánna.

2017. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felfázás, az széklet eredetű baktériumok okozta fertőzés, csak ilyen szépítő elnevezést használnak.
2017. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet valamilyen húgyúti fertőzés vagy gyulladás is. Vagy kismedence gyulladás.
2017. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz,én háziorvoshoz mentem ugyanezzel a bajommal,felírt egy antibiotikumot és már rá másnapra éreztem hogy jobban vagyok
2017. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!