Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Nuvaring fogamzásgátlót el...

A Nuvaring fogamzásgátlót el lehet kezdeni szerintetek a menstruáció 7-8 napján is?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok, és az utóbbi menstruációm alatt nagyon rosszul voltam, kiderült hogy kiújult az Endometriózisom és a műtétig a Nuvarinz fogamzásgátlót kell használnom szünet nélkül, hogy ne menstruáljak. Igen ám, de az orvos elfelejtette mondani, a tájékoztatón az áll, a menzesz 1-5 napja között kell elkezdeni használni, én meg most a menstruáció 7. napjában vagyok még egy nagyon enyhe vérzéssel. Szerintetek elkezdhetem még most használni, vagy meg kell várnom a következő menzeszt a szedéssel? Nem szìvesen várok vele, mert olyan rossz állapotba kerülök menzesz alatt, hogy a lakást sem tudom elhagyni. Sajnos az orvost nem tudom elérni telefonon. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2017. júl. 29. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az a cél, hogy ne jöjjön meg, akkor nyugdíjam kezdd el.

Nekem is cisztáim vannak, egyszer már műtöttek, de most újra vannak. Azt mondta a dokim, hogy kezdjem el előbb, a menstruáció előtt szedni. Elkezdtem, így két hetet eltoltam. Szóval ilyen, orvosi szempontból el lehet kezdeni bármikor.


L/19

2017. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*nyugodtan, nyugdíjam helyett :D

Telefonról vagyok, bocsi.

2017. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!