Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha menstruációs...

Az normális ha menstruációs görcsökhöz hasonló görcseim vannak néha akkor is, amikor nincs meg?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen de múlt honapban is görcsöltem kb ket hettel a menstruáció elott, és most is, egy hettel utana. Ez utalhat terhességre?

2017. júl. 29. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális. Menj el nőgyógyászhoz. Komoly is lehet.
2017. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
terhessegre utalhat?
2017. júl. 29. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt neked kell tudni. Ha védekezés nélkül szexeltél, az is benne lehet. De én másra gyanakodnék. Nem normális, ha akkor is görcsölsz, amikor nem menstruálsz, sajnos tudom. Menj el dokihoz.
2017. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, de én is szoktam. Én inkább úgy szoktam érezni, mintha menstruációra készülődne.
2017. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kiss.dorina válasza:
13%
Szia! Teljesen normális tud lenni. Nagyon sok nő érzékenyebb az átlagnál és még a peteérést is érzékeli. Ami okozhat gyenge görcsöket és szurkálódást is! :) Figyeld meg, hogy milyen időszakokban jelentkeznek ezek a kis görcsök.
2018. jan. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Nekem van hogy a sok stressztől görcsöl be a hasam, teljesen normális:)
2018. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!