Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs problémák?

Menstruációs problémák?

Figyelt kérdés
8 évesen jött meg legelőször... Na most én onnantól kezdve egészen 15 eves koromig egy olyan problemaval kuszkodtem hogy kb félévente vereztem de akkor 1-2 hónapon keresztül tartósan. Vashianyos es vérszegény lettem, hormontartalmu gyógyszereket szedtem amiket felirtak... Es némiképp azóta mar helyre allt megis havonta ket napon keresztül mikor bekoszontenek a pirosbetus ünnepek, olyan szarul vagyok hogy az ajulas kerulget. Hasmenesem van, ugy gorcsol hogy jobb esetben lábra sem tudok allni. Egesz nap gyógyszerrel tomom magam, kulonben hanyok a fajdalomtol, es kb minden kajatol amit megpróbálok megenni. Van szerintetek ebből kiút tapasztalataitok szerint? Illetve ha igen mi az? ( egyebkent körülbelül 3 honapja voltam nogyogyasznal, aki mivel meg szűz vagyok nem kezdett bele semmilyen egyeb vizsgalatba... Aaz eros fájdalmat meg lelki problémákra próbálta rahuzni ) 19 l
2017. aug. 2. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen panaszaim vannak menstruáció alatt, mint neked, csak nem ennyire durván. De szerintem ez sajnos normális. Esetleg kérj meg egy endokrinológust, hogy csekkolja a hormonjaidat, hátha azokkal van gond.

20N

2017. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!