Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS, tapasztalatok? Tobbi...

Nagybeatta kérdése:

PCOS, tapasztalatok? Tobbi lent 25L

Figyelt kérdés
170 cm,58kg vagyok.Voltam nogyogyasznal,sok apro cisztam van,ezutan vervetelen,amibol megallapitotta az endokrinologus hogy PCOS-em van es metformint irt fel.Cukorterheleses proban nem voltam,csak a vercukorszintet mertek meg,ami kicsit alacsony volt.4 honapja szedem a metformint es minden honapban megjon igy kb 35 naponta,de sokkal rosszabbul vagyok mint elotte,nagyon puffadt a hasam ,ugy nezek ki mint egy 5-6 honapos terhes,nektek eltuntek a cisztak?
2017. aug. 2. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
alacsony vercukorszinttel lehet Inzulinreziszteniam?
2017. aug. 2. 22:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Hát nekem annyi tapasztalatom van, hogy ugyanígy sok cisztám van és alig jött meg, ha megjött is akkor kb 2 napig tartott és pár csepp volt. Az endokrinológusom diétát javasolt, amit elkezdtem. Semmi cukrot nem ehetek, és fehér lisztet sem, vagyis amik ugráltatják a vércukrom. A legutóbbi ciklusom során normálisabb volt a menstruációm, 4 napig tartott és több vér is jött. Most kiváncsian várom a következő menstruációm!

A cukrot és ezeket teljesen elhagytad? Amúgy ha esetleg édesítőszert használsz attól is durván puffadhatsz, én attól nagyon felpuffadok. Ajánlom az eritritet.

2017. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem nem irt fel dietat,reggel iszok egy pohar tejet kaveval amibe cukrot nem teszek,kenyeret nem eszek,csokit s ilyesmit szinten nem eszek, hust azt viszont eszek,joval kevesebbet mint elotte.Miota csinalod a kezelest?
2017. aug. 2. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hónapja. Amúgy azt mondta fogynom is kéne, de eddig még semmit se fogytam. Pedig étrendem van, edzéstervem.....
2017. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem,ha mesz ultrahang kontrollra,legyszi írj hogy eltűntek e cisztaid
2017. aug. 3. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!