Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 hetes terhesen egész nap...

Cintikebabby kérdése:

16 hetes terhesen egész nap tartó alhasi fájdalom mitől van?

Figyelt kérdés
Reggel óta érzem néha múlik majd vissza tér estére se lett jobb nem mult el ball oldalt szur feszül ha nem mozgok nagyon enyhe ha mozgok hajoldozok kellemetlen fájo érzés 1 hete van sárga folyásom is voltam orvosnal megvizsgalt nincs gombas fertotesem a folyas nem mult azota se a kettőnek lehet köze egymashoz? Meddig várjak a fájdalommal holnap se mulik menjek el igaz? Nyugtalanit már mert nem volt eddig ez talán most fog nagyot nőni a hasam a 16. Héttöl? Kinek mi a tapasztalata?

2017. aug. 3. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nő a hasad. Csinált tenyésztést is az orvos, vagy csak megvizsgált? Mondjuk a terhesség alapból jár a folyás megváltozásával ha jól tudom. Bár a sárga szín bakteriális fertőzésre is utalhat, vagy felborult ph-ra. Szerintem a biztonság kedvéért azért nézesd meg magad orvossal, a baba egészsége a legfontosabb. Ultrahangra mikor mész? Ott majd több minden kiderül.
2017. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen vett kenetet és mindent rendbe talált. Huvely pn helyre allitot kaptam csak. Ha a szalagok nyulnak az egesz nap kitart? Sok helyen ugy olvastam nem. Ez bosszant igazán. Nem viszketek amugy nincs rossz szaga se a folyásomnak ha ez igy marad a fájás holnap is vissza megyek inkább mert már nyugtalanit
2017. aug. 3. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!