Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lécci írjatok már le mindent...

Lécci írjatok már le mindent a szoliról! Mmint h mennyit menjek 1 héten, mennyire, miben, meg h nem leszek tőle foltos vagy szépen egyenletesen barnulok le? És utána ott adnak vmi krémet vagy én majd kenjem be magam itthon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


google a barátod

2010. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az,hogy hányszor jársz, függ attól,hogy most mész-e életedben először,illetve hogy mennyire világos a bőröd.Világos bőrűeknek (én az vagyok) eleinte sokkal rövidebb idő javasolt(5-6 perc),és ritkábban (nekem azt mondták eleinte heti 2 max.).Később,amikor már van alapszíned,növelhető az idő és a gyakoriság.Viszonylag egyenletesen barnít,bár eddig én csak álló szoláriumban voltam, így a fekvőről nem tudok nyilatkozni(ott ugye érintkezik a hátad a fekvőfelülettel,de azt hallottam,hogy ettől nem lesz barnább a hátad).Én személy szerint nem szoktam magam előtte bekenni semmivel, de van aki otthon naptejet használ a szolárium előtt,hogy elkerülje az esetleges leégést. Viszont utána mindenképpen használj testápolót,én rendszerint miután hazamegyek lezuhanyozok,és jól bekenem magam vele.

Még egy -szerintem fontos- dolog: ha sok nagyobb anyajegyed,vagy májfoltod, illetve egyéb pigmentfoltod van a testeden,mielőtt elkezdesz szoláriumba járni,célszerű elmenni egy bőrgyógyászhoz megnézetni őket (egy speciális nagyító segítségével megvizsgálja őket,pár perc és nem fáj), nehogy véletlenül rákosodásra hajlamos pigmentfoltok legyenek,mert akkor a szoláriumozás veszélyes.Remélem segítettem:)

2010. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, most is süt a nap! Egyáltalán ne menjél, ha sokáig szép akarsz lenni felnőtt korodban is. Ha mégis, akkor térningruhában.
2010. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Heti 1-2 alkalommal 6-9 percre érdemes járni. Én személy szerint a csokicsövet ajánlom, mert szépen barnít és rövid idő alatt elérem vele a kívánt eredményt. Szerintem minden alkalom előtt használj szolizás előtti krémet. Minden szoliban vannak ilyenek és biztos tudnak neked segíteni, hogy melyiket használd. Vannak bronzosító és mélybarnító krémek is, hatalmas választási lehetőség van. Fekvő szoliban lehetnek apróbb foltok, de ha félidőnél hasra fordulsz, akkor elkerülhetők. Az is jó, ha váltogatod az álló és fekvő szolit! Szolizás után pár óráig még ne fürödj le és utána kend be magad, ha van rá lehetőséged, akkor szolizás utáni testápolóval, ami hosszabb ideig megtartja a színedet és nagyon jól hidratálja a bőrödet(ilyeneket is árulnak szolikban).
2012. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!