Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni a mellem?

Fog még nőni a mellem?

Figyelt kérdés

Elég korán érő vagyok de most mar inkább voltam mert 10 éves koromban jött meg a menstruaciom és akkor már korubelul akkora volt a mellem mint most es nagyon sokan piszkaltak emiatt hogy nekem milyen nagy a koromhoz kepest

Mostanra mire már elfofadtam ezt és tenyleg szeretnem hogy nem egy kicsi mellem legyen de ne is nagy ami kenyelmetlen hanem az a kozepes

És igen 18 éves koromig meg siman nőhet ezt olvasom mindenhol de tényleg 10 éves korom ota nott egy picit és egyszeruen megallt és engem ez elegge zavar..

14L


2017. aug. 4. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek nő 18 éves koráig, Nekem se nőtt olyan 15 éves korom óta és már elmúltam 20 is. De nem értem miért zavar hogy már nem nő, ha nem szeretnél túl nagyot és azt mondod hogy már most nem kicsi...
2017. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elvileg az első menstruáció után kb még négy évig nő a mell
2017. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is korán értem és kb. 14 éves korom körül meg is állt a 70/A melltartóméretnél. Lehet, hogy te is így leszel, de elvileg még nőhet is 16-18 éves korodig.
2017. aug. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én kb 12 évesen álltam meg 70/Dnél :D mondjuk fura, mert az első menszi meg csak 13,5 évesen volt, szóval korán értem, de mégse :D
2017. aug. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves első:)

Nem úgy ertettem hogy nagy hanem még akkoriban szamitott nagynak a koromhoz kepest de mara ez mar ugymond kicsi

2017. aug. 4. 21:07
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Hat ha utána még négy évig nő a mell akkor most fog befejezodni mert pont ez a negyedik ev aminek nem orulok:/

2017. aug. 4. 21:08
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik!

Hat én orulnek ha még nőne mert egy B-s meretet szeretnek,nekem ez bőven elég lenne

2017. aug. 4. 21:13
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik!

A 70D az már nem nagyon nagy?

Nem zavar téged? Mármint én kényelmetlennek ereznem

2017. aug. 4. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem most b sek 14l.

Húszonéves korodig nőhetnek...

2017. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!