Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

17éves vagyok (szűz). Múlt hónapban 2héttel hamarabb jött meg a menszeszem a megszokottnál, és 9 napot tartott. (azaz júl 16-24. -ig) Most reggel eléggé megijedtem, mert 12napra megint megjött. Szerintetek ez miért van? Válaszotokat megköszönném!

2017. aug. 5. 16:29  Privát üzenet  

A válaszok
Keress fel nőgyógyászt!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. aug. 5. 16:44 Privát üzenet

Ez lehet, fel fázás miatt,

Vagy a hormonok miatt

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/4Időpont 2017. aug. 5. 17:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Adjatok még válaszokat légyszi,nagyon aggódom..:/

# 3/4Időpont 2017. aug. 5. 21:30 Privát üzenet
17 éves korban még belefér ilyen is. Majd a legközelebbi normális lesz megint.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. aug. 6. 07:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szűz fiúk/volt szűz fiúk, hogyan reagálnátok vagy reagáltatok volna, ha arra ébrednétek fel reggel, hogy a barátnőtök orálisan kényeztet?
Csütörtökön védekezés nélkül sikerült lefeküdni a vőlegényemmel, Szerdán múlt el a havi, nem bennem élvezett el. Megijedtünk ezért 25 órára rá be vettem egy 72 órás tabit, ma...
A barátnőm szűz. Eddig megujjaztam, ő kiverte. Múltkor együtt aludtunk. Este kiverte (ekkor múlt el a "betegsége") A hasamra élveztem, onnan letöröltük meg a kezünkről is....
24 évesen ha reggel nincs kőkemény merevedésem az jelezhet valamilyen szív, keringési problémát (szűz vagyok még, nem önkielégítek, nincs és nem is volt barátnőm)?
Lefeküdtem a barátommal. SZűz voltam. Kicsit véreztem, fájt is, másnap nem volt semmi baj, de ma reggel eléggé véreztem, nem tudom mitől vagy miért. Ez normális, hogy az első...
Többször szeretkeztünk tegnap és éjjel a barátommal és ma reggel kicsit véreztem. Mitől lehet? Nem voltam már szűz, régóta együtt vagyunk. Nem volt vad sem.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!