Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkinek van "csomó"...

Mindenkinek van "csomó" (kemeny a mell, nem puha) mind 2 mellében? Nekem van és menzesz előtt fáj. Ez baj vagy normalis?

Figyelt kérdés

2017. aug. 6. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
[link] szerintem te "csomó" alatt a mirigyállományra gondolsz. Azért jó ha rendszeresen vizsgálod magad, és időben kiszúrod ha baj van.
2017. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menzesz előtt normális. Mensi után érdemes megvizsgál(tat)ni a melledet.
2017. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

14 vagyok csak:(

De ez baj? De ha hozza nyulok akkor puha aztan nem. Teljesen puhanak kell lennie?

2017. aug. 6. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell teljesen puhának lennie :) És menzesz előtt normális ha feszül, meg fáj- persze nem mindenkinél van ez igy.
2017. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha lepuhul, akkor nem nő tovább a cicid. Szinte mindenki mellében tudtam tapintani, akihez eddig hozzáérhettem ;-)

Normális a dolog

2017. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, teljesen normális dolog ez a korodban. A ciklusoddal változik.


A rák nem fáj, csak a legvégén, és egyszerre mindkettőben?--ez azért elég ritka lenne, nem?

2017. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nektek is így volt?
2017. aug. 6. 14:13
 8/9 A kérdező kommentje:
És amióta nő a cicim nekem azota ilyen 2-3eve. Akkor ez normalis?
2017. aug. 6. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem így volt, hol elmúlt, hol előjött, hol mindkettőben, hol csak egyikben. Nagyon függött a mensi közelségétől is.
2017. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!