Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg két hetente a...

Miért jön meg két hetente a menstruációm?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megjött két hétre rá a menstruációm és ma meglepődtem amikor megint megjött két hétre rá, már et a második alkalom hogy hamarabb megjött mind kellene! Miért lehet ez? Kezdek kicsit aggódni! Híztam is pár kilót bár mindig is hajlamos voltam a hízásra de sok péksütit meg édességet ettem így arra fognám a hízást! Most megint elkezdtem tornázni, és elhagyni az édességeket stb.. terhes lehetek? Vagy más oka lehet annak hogy megjött hamar?

2017. aug. 6. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár a nagy kánikula is okozhatja. Nekem 17 napra jött meg, mikor 40 fok volt.
2017. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Remélem hogy az okozza! :/
2017. aug. 6. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megjött vagy csak pár folt volt? Mensi után 2 héttel lehet petérés miatt is kis vérezgetés, de messze nem olyan komolyan, mint pl. menstruációkor.
2017. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, akkor pont, hogy nem jön meg..
2017. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok vérzésed van, nem csak pici, kétlem hogy terhes lennél. Nekem még nem szedtem fogamzásgátlót, volt hogy 50-60 napra jött meg. Egyik barátnőmnek meg van hogy félhavonta megjön. A szervezetednek így jött össze. De konzultálhatsz nődokival is, lehet segítene beállítani.
2017. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Normalisan megjott ma is! Csak halottam olyanrol hogy valaki terhes lett mikozben ugyan ugy megjott neki! Nem vedekezunk megszakitsuk a vegen, nem tervezzuk meg a babat de ha becsuszna se lenne baj! :)
2017. aug. 6. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinaltal mar terhessegi tesztet? Az elarulja...
2017. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát kérdező, ha dugtok össze-vissza, aztán védekezni meg eszetek ágában sincsen, meg is érdemlitek!

Amúgy, ha valaki terhes, attól nem jön meg neki 2 hetente, hanem pár hónapig esetleg ugyanúgy megvan neki, mint mindig.

Dugni van eszed, de utánajárni a dolgoknak már nincsen. Gratulálok!

Amúgy meg nőgyógyász.

2017. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy és kéthetente vérzel, akkor az lehet méhen kívüli terhesség. Csinálj tesztet, mert az akár életveszélyes is lehet.
2017. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!