Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg foggátló...

Miért jött meg foggátló mellett a mensim?

Figyelt kérdés

Két éve szedek symiciát, eddig kb. órára pontosan megjött. Legutóbb másfél napot késett, alig volt mensim. Most még két hét múlva kellene megjönnie, de tegnap elkezdtem vérezni, de nem csak pici, amit egy tisztasági felfogna, mint az áttöréses vérzésnél, hanem rendes betét kell.

Azt sem tudom így hogy folytassam a tabletta szedését, menyjek-e dokihoz. Valakinek tapasztalat? Ötlet?

19/L



2017. aug. 6. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszert ne hagyd abba mert még jobban felborítod a hormonháztartásod. Nekem is volt ilyen akkor azt mondta a doki hogy ha következő hónapba is ez lesz akkor menjek vissza és majd szünetelünk meg új bogyót írunk de nem lett úgy hogy azóta is szedem ugyanazt semmi nem történt azóta ez kb 2 éve volt. Lehet valami "üzemzavar" volt nálad is.
2017. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!