Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel hozhatnám meg a menzesze...

Énvagyokén29 kérdése:

Mivel hozhatnám meg a menzeszemet?

Figyelt kérdés
Már két hete késik, és nehéz most orvoshoz fordulnom, mert külföldön lakom. Úgyhogy arra gondoltam, hátha használ valami házi praktika. Menstruáció előtti fájdalmaim voltak, de aztán nem jött meg. Terhes nem lehetek. 3 éve is volt ilyen problémám, akkor hónapokig nem jött meg, akkor az orvos írt fel gyógyszert, és helyreállt. Félek, hogy most is ez lesz, nem akarok hormonokat szedni, meg mondom, orvoshoz is nehézkes most mennem. Valaki valami ötlet? Hallottam az aviva tornáról, de videót nem találok sehol. Előre is köszönöm, ha válaszoltok.

2017. aug. 6. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

az aviva torna azt mondják, király, sajnos én sem tudok hozzá forrást.

viszont nem lehet, hogy lelki okok miatt? vagy valami hiányod van? étkezési/emésztési rendellenesség?

2017. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

borókabogyó tea, fahéj nagy mennyiségben vízben, cickafark tea.

Forró vizes ülő fürdő.

2017. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb 2-3 hete székletürítésnél vérzik, és nagyon fáj. Ilyen korábban még sosem volt. Nem tudom, köze lehet-e hozzá, hogy késik.
2017. aug. 6. 21:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Fahéj vízben? Úgy érted felforralom a vizet, és teszek bele fahéjat, ennyi?
2017. aug. 6. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Akármilyen nehézkes, ezzel el kéne menned orvoshoz. Itt valami komolyabb gond lehet a háttérben.
2017. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
igen beleteszd a fahéjat vízbe és azt együtt melegíted kicsit gyöngyözésig,az meghozza lehet ,de a betegségeden nem segít .Amúgy a fahéj gyulladásgátló, sok jó hatása van.
2017. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ezzel mindenképp menj orvoshoz. ha véres a székleted, az már önmagában nem egészséges, az orvos pedig meg tudja mondani, hogy köze lehet e hozzá
2017. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!