Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap mennénk a barátommal...

Holnap mennénk a barátommal nyaralni 1 hétre de nekem ma megjött, fürdeni sem tudnék. Én így nem akarok menni mit csinaljak? Megmondjam neki h nem akarok menni? Ő is és én is már nagyon vártuk h kettesbe tudunk lenni 1hetig

Figyelt kérdés
21 vagyok ő 23

2017. aug. 7. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tamponnal tudnál fürdeni,csak gyakrabban kellene cserélni
2017. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Jézusom normális vagy? én 20-27 ig megyek ebben a hónapban és valszeg nekem is akkor fog megjönni, de úszom tamponnal, vagy nem fürdök. Gondolom nem a fürdés miatt nyaraltok, ráadásul mostanság elég sz@r idők vannak nyilt téren nem is jó fürödni. Ha meg wellness meg uszoda akkor főképp nem lesz gond. Én nagyon hisztis, meg hülye csajnak tartanálak ha ezért dolgoztatok és nem mennél.
2017. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nekem a tampon kényelmetlen utaloom:(
2017. aug. 7. 12:35
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Akkor mond le, kíváncsi vagyok a reagálására ha egyáltalán szóba áll veled ezek után.
2017. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És volt olyan is h kifolyt a tampon mellett,nem volt megtelve
2017. aug. 7. 12:36
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
betét és tampont együtt, és nem lesz gond -.-
2017. aug. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Betét látszik fürdőruha szélén

Úgyis tudja h hisztis vagyok csak kötöszködnék vele

2017. aug. 7. 12:40
 8/22 anonim ***** válasza:
38%
na jó, hisztis p@csa vagy sajnálom szegény barátodat. Sok sikert
2017. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ki ez a gyökér nyomoronc válaszolgató :D


Velem is pont így cseszett ki ez a szar, csak mi 1 napra mentünk volna a legjobb időben. A barátom nagyon megértő volt, még ő mondogatta hogy akkor biztos hogy nem megyünk, elhalasztjuk de nekem ne legyen rossz meg kellemetlen emiatt. Annyira vártuk hogy csalódottságomban sírtam is, de eszébe se jutott megharagudni hiszen erről nem tehetek!

Ha a te barátod behisztizik emiatt akkor nem is ér semmit.

2017. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
Már nem azért, de a csaj az önző , mivel a nyaralás nem a fürdésről szól, és 1 nap még okés is lenne, de gondolom erre terveztek pénzt, meg időt, energiát, és ha a csaj ezt sutba vágná egy vérzés miatt amikor nem csak a fürdőzésről szól az egész akkor meg a csaj nem ér annyit a pasinak.
2017. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!