Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
valaki : nevű felhasználó kérdése:

Ebből lehet baj?

A barátommal picit durvábban voltunk együtt. Párszor éreztem hogy fáj.

Utána észrevettük hogy kicsit véreztem, csak mintha megkarcoltam volna az ujjam.

Ez tegnap volt de ma olyan rossz érzés lent, meg a hasamban is kellemetlen érzés.

Ilyen még sose vot.

Kis betadine-nal kezeltem a dolgot, de attól még rossz érzés.

Ebből lehet komoly baj? A vérzés a hüvelyben nem lehetett mélyről mert akkor nem látszott volna ez a kis pecsétlővérzés.

Mit csináljak? Elmúlik magától?

2017. aug. 7. 19:32  Privát üzenet  

A válasz
Betadine tönkreteszi a hüvelyflórát, könnyebben kapsz el fertőzést és nehezebben gyógyul a kidörzsölt nyálkahártya. Bajod igazából nem hiszem, hogy lenne belőle. Nyilván ha 2-3 nap múlva is érzed, akkor keress fel nőgyógyászt mindenképp. Amúgy erre a legjobb a hüvelyflóra visszaállító kúp (pl Gynophilus ami vény nélküli), könnyebben gyógyul a nyálkahártya a tejsavbaktériumok segítségével. Én akkor is szoktam legalább 1et használni, ha a menstruációm utolsó napjaiban tampont kell használnom valamiért, és ugye mikor kiveszem és nem nedvesedik át rendesen, az is kellemetlen, dörzsölő érzés utána.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. aug. 7. 20:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Késhet a menstruációm ebből az okból kifolyólag?
Megvonásos vérzésem 3 napig tartott. Nem tul rövid ez? Bár ebből 2 nap volt intenziv.
Menstruációs hét alatt kiszakadt az óvszer, lehet ebből probléma?
Ez így most normális? Nem lehet gyerek ebből?
Ebből lehet trifázisos görbe? Mikor teszteljek? Link lejjebb.
Én 12 éves vagyok és nagyon sok energiaitalt iszok. Ebből később lehet valami egészségügyi problémám?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!