Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebből lehet baj?

Valaki : kérdése:

Ebből lehet baj?

Figyelt kérdés

A barátommal picit durvábban voltunk együtt. Párszor éreztem hogy fáj.

Utána észrevettük hogy kicsit véreztem, csak mintha megkarcoltam volna az ujjam.

Ez tegnap volt de ma olyan rossz érzés lent, meg a hasamban is kellemetlen érzés.

Ilyen még sose vot.

Kis betadine-nal kezeltem a dolgot, de attól még rossz érzés.

Ebből lehet komoly baj? A vérzés a hüvelyben nem lehetett mélyről mert akkor nem látszott volna ez a kis pecsétlővérzés.

Mit csináljak? Elmúlik magától?


2017. aug. 7. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Betadine tönkreteszi a hüvelyflórát, könnyebben kapsz el fertőzést és nehezebben gyógyul a kidörzsölt nyálkahártya. Bajod igazából nem hiszem, hogy lenne belőle. Nyilván ha 2-3 nap múlva is érzed, akkor keress fel nőgyógyászt mindenképp. Amúgy erre a legjobb a hüvelyflóra visszaállító kúp (pl Gynophilus ami vény nélküli), könnyebben gyógyul a nyálkahártya a tejsavbaktériumok segítségével. Én akkor is szoktam legalább 1et használni, ha a menstruációm utolsó napjaiban tampont kell használnom valamiért, és ugye mikor kiveszem és nem nedvesedik át rendesen, az is kellemetlen, dörzsölő érzés utána.
2017. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!