Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gumi óvszer rendszeres használ...

Gumi óvszer rendszeres használata mellett lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Egyszer sem volt defekt, vagy lecsúszás... De 36 napra jött meg a vérzésem, és 3 napig tartott, a 2. nap nagyon erős és darabos volt.

Akinek gyenge a gyomra ne olvassa tovább, de mi a menses ideje alatt és élünk nemi életet, természetesen ilyenkor is használunk óvszert. A gyengébbek kedvéért én alapbetegségem miatt "fogit" nem szedhetek... és mindenkinek jár a nemi élet.

Szóval... szerintetek van rá esély? Vagy csak pillanatnyi hormonzavar? Nagyon sok stressz ért az utóbbi időben, nem tudom, hogy ez hatással van e rá?



2017. aug. 7. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem szakadt ki, folyt mellé stb., akkor elég valószínűtlen.
2017. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor remélem csak túlparázom magam...
2017. aug. 7. 21:41
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Hm... én soha nem bíztam meg csupán az óvszerben. Patentexel együtt használtuk.


Kicsi az esély rá, h terhes lettél, de tudod h az óvszer sem páncél, sajna mellette is előfordulhatnak balesetek.

2017. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy a barátom azt higgye hogy direkt csináltam, és ezzel akarom magamhoz kötni, még csak 4 hónapja járunk nagyon korai lenne egy gyerek,
2017. aug. 7. 21:54
 5/12 A kérdező kommentje:
De egyszer sem szakadt ki vagy csúszott le
2017. aug. 7. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem terhesség.
2017. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem! Mert mindketten túl vagyunk egy egy házasságon és megbeszéltük, hogy kényszerből sose maradunk együtt. Pre klímax kizárva, arra gyanakszom, hogy most nagyon erős keringésjavítókat szedtem ebben a hónapban. Valamint nagyon sokat idegeskedtem .
2017. aug. 8. 08:48
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Megjött nem? Akkor nyilván nem vagy terhes. (Persze, van kivétel..) Amúgy a 36 nap normálisnak mondható, 1-2 hét késés előfordul néha. De nekem pl alapból 32-33 napos ciklusaim vannak.
2017. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megjött, de nagyon sűrű volt darabos a 2. nap iszonyat erős élénk vörös de 3 napig tartott. Ösztrogén túltengésem van egyébként, és nagyon erős pre menstruációs szindróma
2017. aug. 8. 13:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom hogy délután elmegyek tesztet venni.... De fogalmam nincs hogy van e értelme mert naponta 2 szer vagyok együtt a párommal, gumi nélkül a közelembe sem engedem, mert előtte csináltam egy nagy hülyeséget... belementem a megszakításos módszerbe egy szemétládával aki másnap ki is hajított... azt a 2 hónap rettegést az ellenségemnek sem kívánom... zokogva hívtam fel a nőgyógyászt, aki közölte hogy 5 hét után látszik csak a petezsák.... mondom köszi... nem vagyok baba ellenes egyáltalán de én úgy gondolom, hogy minden feltételnek együtt kell lennie ahhoz. Mind a ketten dolgozunk, van mint a kettőnknek lakása, a gondot abban látom hogy 4 hónapja vagyunk még csak együtt...
2017. aug. 8. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!