Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 22 napos ciklus fog. Gatlo...

22 napos ciklus fog. Gatlo tabletta utan, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hònapja abbahagytam a fogamzàsgàtlòt (Rezia) mert babàt szeretnènk. Kb 5 èvig szedtem a fogamzàsgàtlòt ès az elmùlt 2 èvben sokszor kimaradozott... voltam a problèmàval orvosnàl, aki szerint ez normàlis dolog. Szòval ez a 2. normàlis menstruàciòm a fog.gàtlò abbahagyàsa utàn. A ciklusom hossza 22 nap volt. A menstuaciom hossza 3 nap. A pàrommal Minden nap együtt voltunk... tudom hogy legalàbb egy èvet adjunk a probàlkozàsnak... De a ciklus hossza hosszabodhat, csak idő kèrdèse, vagy èrdemes orvoshoz fordulni vele?



2017. aug. 8. 05:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Akár fél évbe is beletelhet, mire rendeződik a ciklus a fogamzásgátló után. Ezzel meg felesleges lenne dokihoz menni.
2017. aug. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!