Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hova mennétek, nődoki vagy...

Ti hova mennétek, nődoki vagy urológus?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja voltam "felfázva". Akkor elég kellemetlen volt, kb. úgy éreztem folyton majd bepisilek, pisilésnél is kellemetlen érzés volt kicsit, és végül az oldalam is fájt már.

Háziorvos írt fel gyógyszert szépen el is múlt. Azóta szedek tőzegáfonyát.

Most 2 napja megint olyan fura, fáj néha az alhasam, meg a szeméremdomb körüli rész, kicsit mintha az oldalam is kezdene, de tényleg nem vészes csak mintha feszülne. Pisilni nem kell sűrűn, olyan tájékon nem is fáj semmi mint legutóbb.

Most akkor nőgyógyász, vagy urológia. Urológus lehet elhajt ha csak azt mondom neki hogy fáj az alhasam meg a derekam, de nődoki meg nem tudom ugyan azokat a vizsgálatokat elvégzi-e (ultrahang, vizelet vizsgálat), amit egy urológus.

A nődokim magán amúgy és nagyon lelkiismeretes, de nem tudom feleslegesen megéri-e elmenni hozzá. Amúgy nála májusban voltam szokásos évi szűrésen és ott minden rendben volt. (bár nem tudom ez számít-e)

Köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 8. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Urológushoz menj, engem a nödoki küldött el hasonló tünetekkel, mondván h ez nem az ő szakterülete.
2017. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És az urológus mit csinált? Vett vizeletmintát, és alhasi UH-t csinált?

2017. aug. 8. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak vizeletmintát vett, írt fel antibiotikumot.
2017. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!