Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap óta borzasztó fájdalomm...

Tegnap óta borzasztó fájdalommal jelentkeztek nálam a hüvelygomba tünetei. Hova tudok elmenni vele minél hamarabb? Miskolci vagyok.

Figyelt kérdés
Borzasztóan ég és viszket. Nem tudok mit kezdeni magammal. Sokszor volt már ilyen jellegű problémám de ennyire sose fájt. Holnap elakarok menni orvoshoz csak nem tudom hova menjek vele. Miskolcon több hónap a várakozási idő. Kazincbarcikán meg a holnap rendelő orvosokról nagyon sok rosszat hallottam. Magán orvost is néztem de oda is sokat kell várni. A kérdés tudok olyan magán vagy akár nem magán orvost aki megtud nézni már holnap ? Mert nagyon szenvedek.

2017. aug. 9. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy akut probléma esetén nem látnak el. Oké, hogy több hónapra van időpont, de neked most van panaszod. odamész, kivárod, amíg elfogynak az időpontosok, és utánuk sorra kerülsz (vagy: nálunk pl megéri a rendelés legelejére érkezni, akkor is előfordulhat, hogy befér az ember az időpontosok elé)
2017. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
30%
kamillás v teafaolajos ülőfürdő nekem mindig segített ilyen helyzetben.Hagyd el a cukrot és az élesztőt , ezek táplálják a gombát. A gyógyszer csak átmeneti megoldás. Tessék életmódot váltani ( nekem kb 2 éve nincs, előtte pedig hosszú évekig volt)
2017. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress olyan magánorvost, akinél nincs időpont. Az enyém is ilyen, egy héten háromszor rendel, akkor mész oda amikor akarsz. Biztos felétek is van ilyen.
2017. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
48%
Nemértem miért kellett lepontozni, segítséget kért, én próbáltam adni. Átmeneti segítség , ami ugyan ebben a helyzetben nekem bevállt. Csak az tudhatja hogy ez milyen rossz, aki átélte már élete során párszor. A Canesten és társai csak a tünetet szüntetik meg, de a problémát nem. Akkor meg ?
2017. aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!