Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért faj ha tampont használok?

Miért faj ha tampont használok?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltunk és az első napokban meg megvolt a mensim és anya adott tampont, ő mindig azt használ el is mondta hogyan rakjam fel , úgy csináltam ahogy mondta de fajt... miután felraktam kb ülni sem bírtam és rossz volt nagyon... pedig akkor már nem is volt nagyon meg...

azért lehetett mert nagy volt nekem?

Sima ob tampon volt, nem ilyen mini

Ha esetleg minit hasznalnek az nem fájna?

15 éves vagyok



2017. aug. 9. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Minivel kezdd, és akkor, mikor erős a vérzésed! Máskülönben fáj, persze, még az edzettebbeknek is. Addig dugd fel, ameddig csak bírod, ha nincs elég mélyen, az is rossz.
2017. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Több oka is lehet. Nem nyomtad fel rendesen a helyére, túl száraz voltál. Próbáld a minit, de ezt sem szabad túl korán kivenni, mert, ha nem elég nedves, felsértheti a nyálkahártyát.
2017. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 9. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagy volt a tampon. Az is lehet, hogy nem tökéletesen helyezted fel. Helyes felhelyezéssel egyáltalán nem érzed a tampont. Ne aggódj, majd legközelebb jobban sikerül. Próbáld mini tamponnal, amikor erősen vérzel. (Bocs, naturális leszek) olyankor a vértől eléggé síkos vagy, és szó szerint becsusszan a helyére a tampon.
2017. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 9. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
1%
Èrdemes megtanulni az intim kehely használatát. Hasonlóan kell felheltezni, mint a tampont, csak nem kell aggódnod, hogy túl nagy vagy túl kicsi. Amiatt sem kell aggódni, hogy túl korán veszed ki. Csak egyszer kell megvenni, (ha kiveszed, kiöntöd a vért, elmosod, és újra használhatod) nem szemetelsz vele. Viszont lehet, hogy anyukád nem ismeri, így egyedül kell vele megbirkóznod.
2017. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat lehet biztos tisztább meg minden de szerintem a suliba ez nem lenne jó megoldás... nem tudnám kiobliteni...stb de azért köszi
2017. aug. 9. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Intimkehely... Nagyon higiénikus lehet.
2017. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
A suliban nem is kell kiöblíteni.:) simán bír 12 órát. Vagy egy egész napot, ha gyenge a vérzés. Amúgy mennyivel higiénikusabb a tampon vagy a betét?
2017. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 ha 100% orvosi szilikondól készült semmilyen baktérium nem tud rajta megtapadni, szóval igen elég higiénikus.
2017. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!