Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha hpv m van es mar kezelik...

Ha hpv m van es mar kezelik akkor utana ha mar meggyogyultam nem igazan medencezhetek tobbe?

Figyelt kérdés
A nogyogyaszom mult het szerdan megallapitotta hogy hpv van es eleg sulyos ma este megyek hozza vissza eddig szedtem a gyogyszereket amiket modnott huvelytabletta gyogyszerek immunerositok kenocs minden. Nem sokara megmutenek vagyis mult szerdan meg ugy volt az lesz aztan most kiderul. Ha ennek az egesznek vege akkor nem medencezhetek tobbe? Es hogy tudnam megelozni hogy ujra elojojjon? 14 eves koromban jottem ossze a baratommal most vagyok 17 o 19. Mind a kettonknek egyutt volt az elso es egyikunk se csalta meg a masikat.
2017. aug. 9. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hpv után is lehet medencézni nyugodtan.
2017. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A HPV szexuális és orális úton terjed, illetve most már kiderítették hogy bőr-bőr kontaktus útján is. Cseppfertőzéssel nem, tehát közös törcsi, evőkanál, medence stb nem kockázatos.
2017. aug. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!