Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az tényleg igaz hogyha valaki...

Az tényleg igaz hogyha valaki vékonyabb nem menstruál olyan erősen?

Figyelt kérdés
Pl. egy 158cm/45kg-s lány nem menstruál olyan erősen mint egy 158/55kg-s lány? Függ a súlytól a menstruáció erőssége?

2017. aug. 11. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem igaz.

Ha valaki anorexiás, akkor elmaradhat a menstruációja. De normál esetben a testalkat nem befolyásolja a menstruáció erősségét. 175 cm vagyok, 59 kg és eléggé erős. Ha igaz lenne a logikát, akkor alig véreznék :)

2017. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. :D
2017. aug. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
161 centi vagyok és 43 kiló. Első 2 napon ömlik belőlem a vér, a hasam meg piszkosul fáj. Szerintem ez nem függ össze.
2017. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Nem hinnem, hogy ez igaz lenne, bár nem lennék ellene, mivel 164cm/46kg vagyok és az első nap az maga a veszedelem!

Borzasztóan erős görcs kb felkelni nem tudok és erős vérzés kíséri.

Majd a 2. 3. napon a görcs enyhül, a vérzés viszont még mindíg nagy mennyiségű, van, hogyha elmegyek cserélni szerencsémre a wc-n kicsit, hogy is fogalmazzak 'kinyomom' magamból mert a tampon/betét annyit nem tudna felszivni vagy ha fel is tudna, ahogy csereltem ra egy percre ujra cserelhetnek.

Szóval szerintem ez nem azon múlik ki milyen sovány.

A nagyon kóros soványoknál van olyan, hogy nem jelentkezik, de az már hormonális problémák miatt lehet.

2017. aug. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!