Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S Valaki?

S. O. S Valaki?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt nagyon fajt a fejem és hányingerem volt... Tegnap pedig megjött a mensesem, de valoszinuleg romlott ételt ettem amiről nem tudtam hogy romlott. Nem volt semmi bajom egészen esteig amikor is nagyon rosszul voltam és öklendeztem de nem hánytam. Ma meg van egy kicsi hányingerem és gyenge vagyok. Ezek a tünetek hány nap múlva fognak kb elmúlni mert jövő heten megyunk nyaralni :( Előre is Koszonom a segítséget! 14/l

2017. aug. 11. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a mensitől van.

Én olyankor gyenge vagyok. Ha nagyon fáj a hasam, kis hányingerem is szokott lenni.

Ha gyomorrontás, akkor sem komoly, hiszen nem hánytál, nem volt hasmenésed. Semmi gond nem lesz jövő hétre.

2017. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg gyomorrontás, akkor nyugi, rendbe jössz hamar. Tudod mi kell ilyenkor: sok víz, kerüld a nehéz ételeket, sós vizes főtt krumplit egyél magában, ropit, teát, satöbbi. Holnapra már nem lesz gond.
2017. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mind kettotoknek!:)
2017. aug. 11. 09:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!