Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mielőtt megjön mindenkinek több a súlya?

Tehát a menstruáció előtt minden nőnek több a súlya?

Keress kérdéseket hasonló témában: menstruáció

2017. aug. 12. 20:11  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Igen.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. aug. 12. 20:15 Privát üzenet

Még pisilés előtt is. Sőt ez még a férfiakra is igaz.

Evés előtt meg kevesebb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. aug. 12. 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ha eddig 56.7kg voltam (alapból 56 körül) és most pedig 55.7kg akkor lehet hogy még az elkövetkezendő pár napban nem fog megjönni?

# 3/4Időpont 2017. aug. 12. 20:18 Privát üzenet
Tisztázzuk azért, (általános iskolás tananyag) hogy 1 liter víz 1 kg. Szóval ha pisilned kell, vagy nagydolog előtt nyilván több a súlyod 1-2 kilóval. Ez nem jelent semmit, napi szinten változik. Ha megméred magad naponta 2-3 alkalommal, mindig mást fog mutatni a mérleg pont ezért. Ebből nem lehet biztosra megmondani, hogy mikor jön meg. Bár nyilván a termelődött nyálkahártyának is van súlya, de így csak menstruáció után lenne kisebb a súlyod.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. aug. 12. 22:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Én még soha sem mentem nőgyógyászhoz. Nektek mikor volt az első? Szüzesség elvesztése előtt/után? Mit csinált veletek? Mindenkinek felnyúl a vaginájába? Rossz élmények? Esetleg...
Pár hónapja próbálkozunk a babával de nem jön össze. A családomban mindenkinek rögtön összejött elsőre. Van valami amivel segíthetek hogy teherbe essek?
Mindenkinek van "csomó" (kemeny a mell, nem puha) mind 2 mellében? Nekem van és menzesz előtt fáj. Ez baj vagy normalis?
Cickafarkos kezelés hüvelygombára mindenkinek, aki alkalmazta bevált?
Lisztérzékenyek! Nektek milyen tüneteitek volt mielőtt kiderült a betegségetek? Mindenkinek volt hasmenése? Aftátok volt-e?
Az igaz hogy mielőtt megszületik a baba, elötte pár nappal már kevesebbet mocorog? Mindenkinek keveset mozgott már akkor?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!