Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A legtöbb nőgyógyász mért férfi?

A legtöbb nőgyógyász mért férfi?

Figyelt kérdés
Már nem azért de én sokkal szívesebben keresem a női nőgyógyászokat, és bosszúságomra mindig azzal találom szembe magam hogy legjava férfi.

2017. aug. 15. 07:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
17%
Mert a nögyógyásznak - legalább régebben - elég nagy fizikai terheléseket kellett kiállnia egy-egy szülés vagy mütét közben (ahogy a ssebészeknek is - ezért ott is túlsúlyban vannak a férfi orvosok), emellett sok nö szivesebben megy egy férifhez, mert az objektívebb, mint a nök általában.
2017. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
40%

A hálapénz miatt. Ha valami csoda folytán sikerülne felszámolni, lefogadom, hogy kevesebben lennének. (Régen bábaasszonyok segítettek a nőknek világra hozni a gyerekeket, úgyhogy nem természetes dolog, hogy férfiak matatnak odalent.)

Egyébként most olvastam egy cikket arról, hogy Németországban sokkal több a női nőgyógyász, mint a férfi. Szerintem ez lenne a követendő példa. Én jobban bíznék egy nőben, aki maga is átélte a terhességet és a szülést, és empatikusabban kezeli a felmerülő problémákat.

2017. aug. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, végre valaki hozzám hasonlóan átlássa hogy mért lenne sokkal jobb ha az kezelné aki valóban tudja mi fán terem.
2017. aug. 15. 08:53
 4/34 A kérdező kommentje:
Ezzel peddig a kedves első válaszoló válasza is megdőlt, mert "régen férfi nőgyógyászok" babaasszonyok, kedves
2017. aug. 15. 08:55
 5/34 anonim ***** válasza:
Ide vág: [link]
2017. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
35%

Az elsö vagyok: régen a nögyógyászok mindig férfiak voltak. A bábaasszonyok addig játszottak szerepet egy szülésnél, amig nem volt semmi komplikáció, akkor vagy (férfi) orvost hívtak, vagy meghalt a gyerek vagy/és az anya is.


A nöi nögyógyászok közt meg igen sok van, akinek sosem volt gyereke, semmivel sincs több fogalma a szülésröl, mint egy férifnek.


Mellesleg én is Németországban élek, és itt tényleg arányban több a nöi nögyógyász, de köztük legalább annyi a negatív ember, mint a férfi nögyógyászok közt.


A másodiknak meg csak annyit, hogy a nögyógyászok neme és a hálapénz közt nem tudom, milyen összefüggés van vagy egyáltalán a nögyógyászok és a hálapénz közt. Itt Németországban ez a fogalom teljesen ismeretlen, ennek ellenére vannak nöi és férfi nögyógyászok és a nök többsége változatlanul orvosnál (nögyógyásznál) szül, nem pedig bábáknál - még ha itt ök is igen jól képzett szakemberek.

2017. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
40%
Hát én még nem tolnám le a bugyimat egy nőnek. Az meg hogy bennem matasson, ki van zárva.
2017. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
43%
ma 11:04-es: mennyivel jobb egy férfi, mint egy nö? Egyik sem szexuális partnerként közeledik hozzád, hanem idegen ember, hanem orvosként. Mellesleg szüléskor a szülönövel mit teszel? Mert ö is ott van (nöként) és "matat" is benned, mert vizsgál közben?
2017. aug. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
3%
Ha valaha szülök is, akkor biztos, hogy császármetszéssel.
2017. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Most... ez annyira nem érthető :D Mivel külömb egy férfi ilyen téren mint egy nő? Tudod... őt még szexuális értelemben is vonza az a szerved, míg a nőt normális esetben nem.
2017. aug. 15. 12:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!