Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem áll már el?

Miért nem áll már el?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja folyamatosan menstruálok és nem akar elmúlni voltunk dokinál aki elküldött ultrahangra ott nem látták semmi bajt csak azt mondták hogy vastag a mehnyálkahártya egyébként ez a 5. menstruációm. A mennyisége hol több hol kevesebb.Az elmúlt pár napban erősebb lett egyszer át is áztam . Ha nem csökken a mennyisége elmegyünk egy magándokihoz. Az lenne a kérdésem hogy mi bajom lehet miért nem múlik már el??? Tudtok mondani valami teát/ gyógyszert ami vény nélkül kapható és elmulasztaná ? Ha valaki volt hasonló esetben az mit kapott?? Légyszi segítsetek nagyon zavar!!! És így fürdeni se tudok !

A válaszokat köszönöm előre is.


2017. aug. 15. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Talán AZONNAl elkéne menni egy NORMÁLIS orvoshoz. 1 hónapja menstruálsz és otthon tanakodtok? Hát én ezt nem is értem, bocs...
2017. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz azon hogy már voltunk k orvosnál???? És egyébként is azt kérdeztem hogy nem e volt hasonló esetek illetve nem e tudtok valami gyógyszert rá és ez egy NORMÁLIS orvos volt . És nem tanakodunk hanem el fogunk menni ha szombatig nem áll el. Tudom hogy mindenki azt fogja írni hogy menjél el másik orvoshoz de légyszi segítsetek!
2017. aug. 15. 09:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, 16 évesen ezért kaptam fog.gátlót, mert már teljesen kivéreztem.

Rendes orvos kell és gyógyszer. Otthon ezzel nem tudtok mit kezdeni.

Maximum rutascorbint tudsz szedni, hátha az használ valamennyit. Nekem most legutóbb (20 évvel a korábbi gondok után) azt javasolta az orvosom, de végül mással (a dokim szabin volt) irattam mellé ergam cseppet és exacyl tablettát is. ez csak átmenetileg oldotta meg, végül norculutot szedtem, azzal most úgy tűnik le tudott válni az egész nyálkahártya.

2017. aug. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2 válaszoló nagyon köszi a választ igazából a doki valószínűleg mostmár fog adni valamit csak mivel még csak 12 éves vagyok és nemrég kezdtem menstruálni ezért nem adott és várt vasat azt szedek a meg e vitamint hátha segít de nem... Úgyhogy majd elmegyünk egy magándokihoz . Egyébként fúró mert nem érzem magam fáradtnak és kimerültnek.

Mégegyszer nagyon köszi a választ

2017. aug. 15. 10:12
 5/13 A kérdező kommentje:
Furi*
2017. aug. 15. 10:13
 6/13 anonim válasza:
Szia!Pont azért vérzel mert a nyálkahártya vastag és nem tud leválni. Mert ha leválik akkor elmúlik és következik az újabb ciklus. Pont nekem is ez a baj. Ma voltam orvosnal mivel mar 12 napja menstrualok. Igaz én 3 hónapja szültem meg az ikerbabáimat es összezavarodtak a hormonjaim. Válik a mehnyalkahartya de nehezen. Kaptam gyogyszert amitől most megszűnik a verzes es ha abbahagyom ujra megjön ezzel inditva egy új ciklust hogy visszaálljon minden a helyere. Hany mm a nyalkahartya?
2017. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Huhaa ez jó kérdés nem tudom... Megnézte a doki 2 hete de akkor is vastag volt . Köszi megnyugtattál. Remélem beválik a gyógyszer amit kaptál . Nagyon köszi a választ 😉
2017. aug. 15. 17:32
 8/13 anonim ***** válasza:

1. AZONNAL orvos, nem holnap - és igen, láthatóan megelégedtetek a két héttel ezelőtti diagnózissal

2. NE szedj gyógyszert, endokrinológus és RENDES kivizsgálás - a fogibogyó elfedi a tüneteket és ha majd már nem szeded, akkor újfent jelentkezik

2017. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4. Válaszoló szerinted mi lehet a bajom? Az orvos nem vizsgál meg ennyi idősen ! Csak ultrahangos csináltat
2017. aug. 15. 20:04
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja egyébként köszi a választ de még az lenne a kérdésem hogy ha te ebbe a helyzetbe lennél akkor minden héten orvoshoz szaladnál azzal hogy még mindig nem áll el? És ha nincs szervi elváltozás akkor mit kezd veled az orvos?
2017. aug. 15. 20:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!