Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megsérülhetett a hüvelyem?

Megsérülhetett a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Szombaton a párommal először volt durva szexünk,rá egy kèt órára fájt a pisilés és a wc papíron ilyen kis vérnyúlvány volt,ez két napja így megy,fáj a pisilés bár már enyhült és néha van egy kis vérnyúlvány vagy nem is tudom minek mondjam található. Előtte való nap 3szor feküdtünk le és most először használtunk sikosítót is. Ti jártatok így? Mennyi idő alatt múlt el vagy használtatok vmi krémet vagy bármit? (Esténként forró fürdőt vettem,hogy hátha enyhíti a fájdalmat)
2017. aug. 15. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a hüvelyed sérült. Durva szexnél akár a méhszáj is sérülhet, begyulladhat. Ha sokkal durvábban tolja feljebb, mint ahogy kéne. Olyanok a tünetek, mintha felfáztál volna, pisilni kell, szúr. Nekem is volt már ilyen. El fog múlni pár nap múlva. És vigyázzatok a durvulással. Gondolom 18 körüli lehetsz, de kem kell így vagánykodni, ahogy a filmekben szoktak.
2017. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak annyira durvuljon be, ami még neked is kellemes, mert lehet, hogy neki maga a mennyország, ha mélyen és gyorsan "döfköd", de te biztosan érzed, akár szex közben is, hogy már kellemetlen egy picit.

Nálam is elő szokott fordulni, hogy néha ég egy kicsit szex után, de sosem csináljuk "annyira" durván, hogy közben is fájjon.

2017. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!