Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteérés vagy vakbél?

Peteérés vagy vakbél?

Figyelt kérdés
Most vagyok középidőben és fáj jobb oldalt az alhasam, meg néha a hátam. Nem elviselhetetlen a fájdalom, inkább csak fájdogál, nem folyamatosan. Más tünetem nincs, lehet vakbél?
2017. aug. 15. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A vakbélnél fetrengnél a fájdalomtól.
2017. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak nyilván még nem volt vakbélgyulladásom és úgy tudom az is azon az oldalon van. Köszönöm a válaszod
2017. aug. 15. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Peteérés szerintem nyugi. A vakbél nagyon fáj. (első voltam)
2017. aug. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
a peteérés viszont nem fáj - bizonytalan hasi fájdalmaknál orvoshoz kell menni, tisztázni kell, nincs-e nagyobb baj, reméljük nincs, de legalább megnyugtat, hogy csak keresztbe állt egy fing.
2017. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, a vakbél gyulladástól fetreng az ember, akkor hozzá teszem, nem mindig.

Nekem is volt vakbél gyulladásom,és egy sima hasi görcs is jobban fájt, mint az. Egyedül mozgásra fájt, meg nyomásra, egyébként alig lehetett érezni, pedig perforációm is volt, ami elvileg k.......vára fáj.

Szóval én minimum elmennék a háziorvoshoz.

2017. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A peteérés időszaka igenis okoz fájdalmat, nem is kicsit. Én minden hónapban érzem, szúr, feszít, nem tudok ülni. Dokinál voltam, minden oké, ilyen típus vagyok.


A vakbél általában szörnyen fáj, de nem mindig. Szóval ha nem múlik, menj orvoshoz, hogy tisztázza (házidoki némi nyomogatással a végére jár).

2017. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!