Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Prednisolon segitett vkinek a...

Prednisolon segitett vkinek a teherbeesésben, természetes uton?

Figyelt kérdés
Pozitiv pct teszt után prednisolon kis adagban, elnyomja a szervezet ellenanyagtermelését.

2017. aug. 15. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam, hogy ez a szer ilyesmire is jó lenne. Doki írta fel? Mit mondott?
2017. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Állítólag segít. Engem tönkre tett. 6 hét prednisolon (20ról indulva, tehát nem nagy dózis volt a kezdő adag sem) lényegében teljesen leállította a ciklusomat. 8 éve nem tudjuk helyrehozni :/
2017. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En csak reggel fel, este 1 tabit szedek... juni 30-a ota, mar a 36 napos ciklusombol rogton csinalt 28at... gondolom ez jo... mivel "allergias" vagyok a parom spermaira ezert kaptam, hogy ezt elnyomjuk. Neked is erre adtak? Nekem faj a labam nagyon miota szedem es egyre tobbszor. Illetve mar nem tudom, hogy mit hidjek errol a gyogyszerrol. Ugyanis a neten nem talalok erre valo felvilagositast. Embereket akiknek ez segitett volna. Jovoheten derul ki, hogy er e valamit egyaltalan. Hat remelem.
2017. aug. 17. 06:50
 4/10 anonim ***** válasza:

én autoimmun betegségre kaptam, de azért ezt, mert akár segíthet is babásodni.

szőrösödtem (brrr), a nyelvem, torkom tiszta gomba lett (később még rátoltunk egy kis antibiotikumot, és akkor alul is), ciklusom teljesen leállt...

nem is tudom, mi kellene, hogy hajlandó legyek újra szedni.

2017. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez szteroid, ami nagyon brutálisan beavatkozik a szervezet működésébe, beláthatatlan következményekkel.

Miért nem mentek inkább inszeminációra, akkor nem kellene ezt szedned...

2017. aug. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A szteroid nagyon jó gyógyszer, nagyon hatékony, de rengeteg mellékhatása van. csak azért szedni, hogy kihasználjátok az egyik mellékhatást, elég veszélyes lehet.

Normális orvos, ha csak teheti, elkerüli a felírását, vagy próbál más alternatívát keresni.

2017. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnalom. Voltunk mar egyszer de sikertelen volt. Az akkori orvosom azt mondta rosszul valasztottam part... nahat tudod mire gondolok... nekem eddig mellekhatas nem jott elo. Annyi h kicsit meghiztam. Nemtudom. Jovoheten csinaljuk ujra a pct.. ha valtozott valami tovabb szedem de ha nem abbahagyom. Es ti szeretnetek babat? Meddig szedted?
2017. aug. 17. 10:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Es nem ajanlottak fel hogy szedjel fogamazasgatlot 3 honapig hogy ujra beallitsa a ciklusod? Vagy mit mondanak mi a baj?
2017. aug. 17. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:

én öszesen 6 hétig szedtem (előtte 2 hónapig lokális hatású szteroidot), akkor már akartunk babát.

előtte nem sokkal (cca fél év) hagytam abba a fog.gátló szedését, szóval nem volt opció az újbóli szedés.

végül még kb másfél év gyógyszerezés kellett, hogy stimulációra reagáljak, abból született egy kisfiam 6 éve.

Szülés után sem indult újra a ciklusom, és bár szeretnénk még egy babát, jelenleg már stimulálni sem sikerül.

2017. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En mar szedem azert lassan 2 honapja, most lesz majd a kontroll... kivancsi leszek... ha nem javult a helyzet akkor abbahagyom. Egyebkent velunk egyesevel minden rendben van... teljesen kivagyok mar... ugye mi az elsot varjuk es igy stresszesebb.. vki esetleg egy jo orvost tud ajanlani? Vagy nemtudom mar mit szedjek mit ne.. nehez ez
2017. aug. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!