Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót bevehetem...

Fogamzásgátlót bevehetem valamilyen étellel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Eloszor is kerlek ne kezdjetek el szidni.


Sajnos pszichés oka van, amiért még egy picike gyógyszert sem tudok lenyelni.


Amikor 10-12 éves voltam, volt egy rokonunk, aki vigyázott rám egy hétig és nem akartam bevenni a gyógyszert (az lett volna az elso hogy tablettat szedek ) es lenyomta a torkomon erősen, úgy éreztem majd megfulladok (annyit kértem vágjuk ketté )

EZ volt minden nap amig szednem kellett.


Ez csak a magyarázata volt Annak, miért nem megy még mindig... dolgozom rajta, próbálkozom csak ennél egy szem is számít, nem akarom elrontani.

Lindynette fogamzásgátlóról van szó.

Ha beleteszem valamilyen gyümölcs vagy kenyérdarabba, attól ugyanúgy hat majd?


Köszönöm a hasznos válaszokat.


2017. aug. 15. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, semmi gond nem lesz, a hatás nem változik.


Átérzem én is sajnos. Nekem szerencsére nem volt ilyen durva tapasztalatom, de én sem tudtam bevenni kislányként egy gyógyszert sem, csak összetörve, most már azért könnyebb.


De a fogamzásgótló tényleg nagyon pici, én is szedek, ez még víz nélkül is lemenne, persze vízzel ez is jobb. Nyelsz egyet, nem is érzed. De szétrágni nem nagyon kéne, jobb lenne lenyelni. Egy bő korty víz és nem is érzed majd. :)

2017. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyira kcisi az, ha a nyelved hegyére rakod és iszol egy nagy korty vizet, meg sem érzed.
2017. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!