Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? A vaginám belsejé...

Ez normális? A vaginám belsejében ázott papír szerű kis fehér darabkák vannak.

Figyelt kérdés

A vaginám belsejében ázott papír szerű kis fehér darabkák vannak (nem sok és van amelyik inkább nyúlós tejre hasonlít) illetve fehér folyadék (ez lehet sima folyás?) Általában nem viszket (most egy kicsit igen, de nemsoká megjön a havim és ált. előtte szokott kicsit viszketni meg ki is szárad kívül), és ugyanolyan szaga van mint szokott (nem túl kellemes, de nem is rothadt hal szagú). Máskor is volt már ilyen "cucc" odabent, bár nem szoktam minden nap nézegetni, így nem tudom, hogy meg volt e azóta vagy újra előjött. Valahol azt olvastam, hogy van akinek ilyen kívül, a kisajkaknál volt és azért mert nem figyelt oda rendesen a higiéniára. Ez lehet gond?

Nem élek nemi életet, még szűz vagyok.

18/L


2017. aug. 15. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szokásos válasz: menj nőgyógyászhoz. Szerintem gomba, de ő jobban meg tudja mondani. Mindegy, hogy szűz vagy-e, a doki nem fogja elvenni a szüzességed, csak előtte mondd neki, hogy még az vagy, nehogy olyat tegyen, amit nem kéne (komolyan - van a hüvelytágító, és az nem való neked).
2017. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is gomba.
2017. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!