Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel lehet jelenteni akkor a...

Fel lehet jelenteni akkor a nőgyógyászt ha, vizsgálatok nélkül random felírt egy fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Se citológia, se vérvétel és megse vizsgált. Annyit kérdezett csak, hogy trombózisra hajlamos e valaki a családban, mikor menstruáltam utoljára és hogy rendszeres-e a menstruációm. 3 kérdés után kaptam egy roxanelle receptet és már mehettem is isten hírével.

Természetesen egy szakrendelésen történt ez, de nem mertem szólni neki mer így is elég bunkó volt velem.


Na most ha nekem a tablettától valami bajom lesz, ne adj isten komolyabb is akár, akkor jogosan fel lehetne jelenteni vagy így jártam?


Nem merem beszedni a fogamzásgátlót így. Itthon akinek nincs kerete magándokira az dögöljön meg?


Válaszokat előre is köszi.

19/L



2017. aug. 17. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Igazad van! Én köhögtem, és az orvos Mixtura pectoralist írt fel, CT, Pet CT, MR és végbéltükrözés mellőzésével. Alighanem fel fogom jelenteni liliomtiprásért, mert ha a lábamra ejtem az üveget, és maradandó károsodást szenvedek, ki felel érte?
2017. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Ne váltsd ki a gyógyszert, menj el másik dokihoz, aki a kérdések előtt meg is vizsgál.


Én egy petefészek ciszta műtéten és több ultrahangon (hüvelyi is volt) vagyok túl, utána kérdezett és így kaptam meg a receptet.


L/19

2017. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

De mi az, hogy nem mertem szólni?!

Ki lenne, isten? Sima halandó, mint mindenki más! Nálam ilyen nem szerepel, nem egy orvos lett lecseszve!

2017. aug. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Énis most voltam először gyógyszert iratni és engem sem vizsgált meg a doki. Azt mondta menjek vissza ha elfogy és csinál egy rákszűrést
2017. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Attól még hogy ezeket a vizsgálatokat megcsinálja még egyáltalán nem biztos hogy pont jó gyógyszert fog adni, ugyanis a vizsgálatok az egészségi állapotot, máj müködést, trombózis hajlamot szűrik, nem azt hogy neked most melyik gyógyszer lesz a jó. Így aztán a feljelentés is felesleges, max körberöhögnek.

Ettől függetlenül neked van igazad, illet volna legalább az alap vizsgálat mielött felirta!

2017. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!