Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkaphattam a Duna Arena...

Elkaphattam a Duna Arena wcjeben a huvelygombat?

Figyelt kérdés

Eg, piros, viszket, es csip ott lent. Ez huvelygomba? Elkaphattam ugy, hogy 1 mpig leultem a duna arena wcjere? Canestent es Aoe Vera First-ot rakhatok ra, jot tesz? Ha nen megyek vele gyereknogyogyaszhoz akkor lehet tole bajom? 14/L

Egyébként ma tortent az eset



2017. aug. 19. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkor is elkaphattad volna, ha nem érsz semmihez, de így még valószínűbb.
2017. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha ma ültél le oda, akkor nem onnan kaptad el. A gombás betegség kialakulásának lappangási ideje 3-5 nap. Strandon,uszodában nem voltál?
2017. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Duenna ***** válasza:
100%
Bármitől elkaphattad, ha gyorsan meg akarsz gyógyulni, akkor el kell menned a gyerek-nőgyógyászhoz, és rendben leszel!
2017. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, a heten nem voltam sehol, itthon ultem
2017. aug. 19. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nem onnan kaptad el, annak átfutási ideje van.

Attól kaptad el, akivel szexeltél az elmúlt 1-2 hétben. Vagy ha nem, mivel 14 vagy, máshonnan, régebbről. Orvoshoz menj, de ezt nem ma kaptad el.

2017. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk gombád van, akkor azt el sem kell kapni, mivel folyamatosan jelen van a szervezetedben. És ha meggyengül a hüvelyflóra akkor elszaporodik (pl antibiotikum vagy gyenge immunrendszer miatt). Azt semmiképp nem ajánlom, hogy otthon kenesd akármivel is, főleg hogy fiatal vagy és ez az első ilyen. Mindenképp menj el nőgyógyászhoz, mert nem biztos, hogy ez gomba, bármilyen más fertőzés is lehet. A kezelés után pedig (főleg, ha gombád van) mindenképpen használj hüvelyflóra helyreállító tejsavas kúpot (az orvos sajnos nem mindig hívja fel rá a figyelmet).
2017. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők a saját bélrendszerükből kapják el általában a gombát. A széklet nagy számban tartalmazza a candida gombát.
2017. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legyengült immunrendszer miatt erősödött fel az,ami egyébként is ott volt,pld a bélflórából. Szedjél probiotikumot,kapszulát,ne joghurtot,megadózis c vitamint. És menj orvoshoz, mert lehet másféle fertőzés is.
2017. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!