Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha SZTK nőgyógyászhoz akarok...

Ha SZTK nőgyógyászhoz akarok időpontot kérni, és fel van sorolva vagy 8 orvos neve, akkor azt is mondanom kell melyikhez akarok menni?

Figyelt kérdés

Vagy majd a telefonban megmondják mikor van szabad időpont és oda írnak fel?

Még annyi,ha elkaptam egy csúnya hüvelyfertőzést akkor fogadnak soron kívül ha megkérem?


2017. aug. 19. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy melyik orvoshoz akarsz menni, akkor mondd a nevét. Én rendelési idő alapján választottam dokit, és kiderült, hogy a legjobbat. Ha csak szabad időpontot szeretnél kérni, akkor elég annyi, hogy nőgyógyászatra szeretnél menni.

Időpont nélkül is mehetsz a problémáddal, de csak akkor fognak behívni, miután végzett a doki az időpontosokkal.

2017. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kell hogy fogadjanak soron kivül. de nem tudom h bp-i vagy e. sürgössegi nőgyógyaszatnak is kell lennie, a 8 kerben azt hiszem ahova barki mehet.Sote 8ker
2017. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!