Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyás ez lehet a...

Barnás folyás ez lehet a tampon használattól vagy terhesség avagy más betegség?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek 3 éve. Múlt hónapba rendben megjött a menstruációm viszont én gyűlőlőm a betétet és csak tampont használok éjjel-nappal. Múlt havi mensinél se volt másképp szinte csak azt használtam, viszont alig jött valami kis barnás folyás. Emiatt egyik nap betétet használtam csak amivel megindult az egész és visszaváltottam tamponra amitől megint lecsökkent mind a fájdalom, mind a vérzés. Ekkor már nem foglalkoztam vele, hamar elmúlt. Azonban már 2 hete barnás folyásom van és görcsölgetek. Lehet azért mert a tampon miatt nem tudott kiörülni a vér, váladék és most ürül? Vagy esetleg lehetek terhes? Bár a gyógyszert rendesen szedem és még emellett is figyelünk arra, hogy a barátom ne belém menjen el. Vagy valami más betegség állhat a dologba? 5 nap múlva kell megjönnie, még sose tapasztaltam ilyet. Esetleg tapasztalatok?
2017. aug. 20. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Terhességi teszt már valós eredményt mutatna.

Ha nem engeded,hogy elmenjen benned a barátod,akkor teljesen feleslegesen mérgezed magad a tablettával.

Dokinál mindenképpen kérdezz szerintem rá,hogy miért van ez,mert lehet ,hogy másik tablettát kellene szedned.

2017. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!